А що літом?
ІІ етап чемпіонату України

Гонки по гірській місцевості на мотоциклах за участю 52-х спортсменів з усієї України відбулися 28-30 червня 2013 року у буковинських Карпатах. Стартували екстремали з перевалу Німчич. Протяжність гірської траси -- 55 км. Свої корективи у змагання внесла і погода - через проливний дощ у перший день гонок траса частково була зіпсована зсувами. У другий день змагань погода сприяла спортсменам і ганяти було легше.
Змаганнями задоволені як спортсмени, так і глядачі, які отримали море емоцій. За словами організатора та учасника змагань Олега Скрипникова, ІІ етап Чемпіонату України з ендуро пройшов на найвищому рівні

Після екстремальних дводенних гонок мальовничими буковинськими Карпатами визначилися переможці та призери ІІ етапу чемпіонату України з ендуро: І місце у класі Е-3 здобув Валерій Доценко, який виступав за команду КТМ-Севастополь». У класі Е-2 переміг львів'янин Денис Присяжнюк, у класі Е-1 - спортсмен з м. Косів Михайло Голинський.

У командному заліку золото виборола команда «Вайлд Байкер Ендуро» з Івано-Франківщини, срібло - львівська команда ГОСК «Драйв», а бронзу - команда «КТМ-Севастополь».