А що літом?
Ресторан

 Після хорошої екскурсії або нескінченних лижних спусків треба добре підкріпиться, і який же відпочинок в Карпатах без національної кухні? Ресторан туристичного комплексу «Перевал Німчич» пропонує Вам страви національної та європейської кухні. Ми готові втілити всі ваші кулінарні фантазії. У нашому ресторані Ви зможете добре поїсти та відпочити під звуки живої музики і національних інструментів. А прекрасна кухня доповнюється якісним обслуговуванням нашого персоналу.

 

      МТРК "Перевал Німчич" та ресторан "Червона Рута" із задоволенням запропонують Вам професійну організацію різних форм заходів, будь то фуршет, банкет, пікнік, барбекю у затишному ресторані "Червона Рута". Всі труднощі, пов'язані з організацією цих заходів ми вирішимо, для нас це не проблема.

 

      Банкетне обслуговування - це, в першу чергу, першокласне меню, починаючи від різноманітних закусок, гарячих страв, і закінчуючи напоями і десертом. По-друге, це необхідні для бенкету столи, стільці, барні стійки. По-третє, належний декор залу і столу, включаючи посуд, столові прилади і скатертини. І, нарешті, обслуговуючий персонал.

 

     Для ділових заходів ресторан запропонує коктейлі, кава-брейки.

     Телефон для замовлення корпоративів  096-178-02-72