А що літом?
Корпоративний відпочинок

 Корпоративна вечірка - це не тільки привід зайвий раз нагадати про себе та продемонструвати можливості компанії. Поєднання стильної офіційної частини вечірки з невимушеними веселощами розважальної програми - це те, що запам'ятається не тільки Вашим гостям, а й співробітникам під час відпочинку. Не забувайте, що корпоративні вечірки об'єднують не менше робочих буднів. Високий рівень корпоративної культури - запорука успіху компанії.

      Зберіть співробітників за святковим столом, і Ви відчуєте те, що називають корпоративним духом: "Це ми! Це наша фірма! Ми - одна команда!" 

      Це одне із завдань корпоративної вечірки - зарядити енергією всіх співробітників. Після цього ви помітите, як зміцнюватися відносини всередині колективу, наскільки підвищиться ефективність роботи і керівництво стане ближче до своїх підлеглих. 

      МТРК "Перевал Німчич" перш ніж скласти розважальну програму корпоративної вечірки уважно вислухають ваші побажання і познайомиться з традиціями вашої фірми, з настроєм співробітником, їх тематичними уподобаннями. 

Назад